top of page

rozšíření provozní doby Městského úřadu

Od pondělí 1. února 2021 bude platit následující otevírací doba: pondělí: 8.00 až 12.00 a 13.00 až 16.00 hodin středa: 8.00 až 12.00 a 13.00 až 16.00 hodin

Vstup do úřadu je umožněn pouze předním vchodem z náměstí Republiky. V ostatní dny bude Městský úřad pro občany dle platných nařízení vlády souvisejících s trváním nouzového stavu uzavřen.

Prosíme občany, aby osobně vyřizovali jen neodkladné záležitosti, zvažte, zda vyřízení vaší záležitosti v prostorách Městského úřadu Nové Město nad Metují a s jeho zaměstnanci je možné odložit, případně řešit telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

O případných dalších změnách budeme veřejnost včas informovat.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Vrchovinská knihovna pořádá exkurzi do Škoda auto Kvasiny. Bližší informace získáte v místní knihovně, která má otevřeno každé úterý od 16 do 20 hodin.

Ztratil se domácí kocourek jménem Čenda. Kocour není zvyklý na venkovní prostředí a je plachý. Je velký a huňatý. Má černou barvu, jen bříško a tlapky má bílé. Na sobě má černý obojek proti klíšťatům.

V sobotu 19. 8. 2023 se na vrchovinském hřišti koná tradiční Vrchovinský Ďolíček. Občerstvení je zajištěno. Všichni jste srdečně zváni!

Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page