top of page

Pojďte koledovat za tři krále!

Aktualizováno: 19. 12. 2022

Tak jako každý rok, i letos hledáme koledníky, kteří budou koledovat za tři krále v rámci Tříkrálové sbírky, kterou již tradičně pořádá Charita České republiky.

Pokud máte zájem chodit za tři krále ve Vrchovinách, zajděte se prosím přihlásit do vrchovinské knihovny, která má v prosinci otevřeno následovně:

  • úterý 20. 12. 2022 od 16 do 20 hodin

  • úterý 27. 12. 2022 od 14 do 18 hodin

Pokud už jste se dříve jako koledníci nahlásili, prosíme vás abyste se do vrchovinské knihovny zastavili také a dohodli si přesný čas a skupinu se kterou budete koledovat.


Všem zájemcům děkujeme a těšíme se na vás!


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jako každý rok SDH Vrchoviny nabízí stromy k očesání. Zájemci se mohou dostavit v pátek 22. 9. 2023 mezi 17 a 18.00 hodin do hasičské zbrojnice. Vzhledem k letošní malé úrodě jsou nabízeny pouze strom

Vrchovinská knihovna pořádá exkurzi do Škoda auto Kvasiny. Bližší informace získáte v místní knihovně, která má otevřeno každé úterý od 16 do 20 hodin.

Ztratil se domácí kocourek jménem Čenda. Kocour není zvyklý na venkovní prostředí a je plachý. Je velký a huňatý. Má černou barvu, jen bříško a tlapky má bílé. Na sobě má černý obojek proti klíšťatům.

Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page