top of page

Otevření vrchovinské knihovny!

Vrchovinská knihovna se opět otevře veřejnosti po další covidové pauze. Provoz knihovny ale bude značně omezen vzhledem k vládním opatřením. Aby se zamezilo příchodu většího počtu lidí, bude otevírací doba knihovny omezena nejen časem, ale i počátečním písmenem Vašeho příjmení. Jak to tedy bude fungovat?


Knihovna bude otevřena následovně: Úterý 9. 2. 2021 od 16 do 18 hodin pro příjmení začínající na písmeno od "A" do "J"

Úterý 16. 2. 2021 od 16 do 18 hodin pro příjmení začínající na písmeno od "K" do "Ř"

Úterý 23. 2. 2021 od 16 do 18 hodin pro příjmení začínající na písmeno od "S" do "Ž" V den, kdy se počáteční písmeno Vašeho příjmení nachází ve výše uvedeném rozmezí abecedy, můžete přijít do vrchovinské knihovny. Půjčené knihy vrátíte do připravených boxů a po zazvonění na zvonek knihovny budete po jednom vpuštěni dovnitř, kde si objednáte knihy nové. Knihovnice Vám pak oznámí, v který den si budete moci pro své objednané knihy přijít před dveře knihovny, kde na Vás již budou čekat v tašce, která bude označená Vaším jménem. Z důvodu nařízení vlády totiž není možno vracet nebo si půjčovat knihy přímo od knihovnice. Prosíme každého, kdo v posledních třech letech využil služeb vrchovinské knihovny, aby se v co nejbližší možné době dostavil zaplatit knihovní poplatek. Taktéž prosíme všechny zájemce o Novoměstský zpravodaj, aby přišli v nejbližší možné době zaplatit předplatné. Všem Vám děkujeme za pochopení! Vaše vrchovinská knihovna


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Vrchovinská knihovna pořádá exkurzi do Škoda auto Kvasiny. Bližší informace získáte v místní knihovně, která má otevřeno každé úterý od 16 do 20 hodin.

V úterý, 25. 7. 2023 bude vrchovinská knihovna pro veřejnost uzavřena. Děkujeme za pochopení. Knihovna znovu otevře v úterý 1. 8. 2023 od 16 do 20 hodin.

V úterý 11. 7. 2023 budou ve vrchovinské knihovně k dostání různé školní učenice zcela zdarma. Pokud některé učebnice zbydou, akce se bude za týden opakovat.

Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page