top of page

Novoměstský zpravodaj do každé schránky

Přes víkend byl do každé vrchovinské poštovní schránky zdarma doručen Novoměstský zpravodaj. Novoměstský zpravodaj bude totiž nově každý měsíc pravidelně a zdarma distribuován do každé domácnosti. Nepřejete-li si Novoměstský zpravodaj k sobě domů doručovat, nalepte prosím na poštovní schránku samolepku, která je v dubnovém čísle obsažena. Pokud schránku nevlastníte či na ní nic lepit nechcete, informujte nás o této skutečnosti jedním z níže uvedených způsobů:

  1. telefonní číslo: 606 586 415

  2. Email: Horakova.Ludmila@seznam.cz

  3. osobně ve vrchovinské knihovně

Děkujeme.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jako každý rok SDH Vrchoviny nabízí stromy k očesání. Zájemci se mohou dostavit v pátek 22. 9. 2023 mezi 17 a 18.00 hodin do hasičské zbrojnice. Vzhledem k letošní malé úrodě jsou nabízeny pouze strom

Vrchovinská knihovna pořádá exkurzi do Škoda auto Kvasiny. Bližší informace získáte v místní knihovně, která má otevřeno každé úterý od 16 do 20 hodin.

Ztratil se domácí kocourek jménem Čenda. Kocour není zvyklý na venkovní prostředí a je plachý. Je velký a huňatý. Má černou barvu, jen bříško a tlapky má bílé. Na sobě má černý obojek proti klíšťatům.

Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page