top of page

Noc s Andersenem 2024

Aktualizováno: 29. 1.


Noc s Andersenem 2024 se blíží!

I letos vrchovinská knihovna pořádá tuto velmi oblíbenou akci, v rámci které děti zažijí noc plnou her, zábavy a dobrodružství.


Noc s Andersenem bude začínat v pátek 22. 3. a končit v sobotu 23. 3. 2024.


Pokud se chcete letošního ročníku Noci s Andersenem zúčastnit, zastavte se prosím v naší knihovně vyplnit přihlášku. Učinit tak můžete v úterý 30. 1. a pak 5. 3. a 12. 3. 2024. Knihovna má otevřeno od 16 do 20 hodin.


Na akci jsou zvány nejen děti z Vrchovin, ale i všechny ostatní!Jako každý rok, i letos bychom rádi poprosili starší děti a studenty o pomoc s organizováním akce a dohledem na menší účastníky. Máte-li chuť nám pomoci, ozvěte se prosím na telefonní číslo 606 586 415. Děkujeme!Pokud vás zajímá, jak Noc s Andersenem vypadala v minulých letech, zavítejte do naší fotogalerie.


Pokud se chcete o akci dozvědět více informací, navštivte oficiální stránky projektu.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Provoz knihovny zachován

I v průběhu rekonstrukce kruhového objezdu zůstává vrchovinská knihovna pro veřejnost otevřena jako obvykle, každé úterý od 16 do 20 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Výlet do Prahy na Svět knihy

24.5. jsme se po delší pauze vydali na výlet vlakem do hlavního města Prahy. Hlavní cílem byla výstava věnovaná knihám, literatuře a všem, kteří rádi čtou. Svět knihy na Výstavišti v Holešovicích. Náš

Vrchovinská knihovna na pohádkové cestě

V sobotu 25. 5. 2024 se ve Václavicích konala pohádková cesta. Za vrchovinskou knihovnu tam vyrazily na pomoc s organizací Ludmila Horáková, Nikola Martinková, Zuzana a Pavla Suchánková a Daniela Zaňk

Comments


Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page