top of page

Noc s Andersenem 2023 - FOTOGRAFIE

Aktualizováno: 11. 4.

Tak jako každý rok - již to tak mohu říci - jsme se 31. 3. sešli v knihovně ve Vrchovinách na oslavu spisovatele H. Ch. Andersena.

Celosvětová akce, které se letos zúčastnilo více jak 1735 knihoven, škol, kluboven...

Tak i u nás 72 dětí zažilo kouzelný svět na pohádkové cestě. Spokojené a s kouzelnými hůlkami ,které na cestě vysoutěžily.

Cestou se dostalo i na kouzelné barevné palačinky - červené, hnědé, plněné banány.

Malé děti zalezly do spacích pytlů a čekalo je plno pohádek... až do usnutí.

Větší děti, které spaly v hasičárně, tak těm program pokračoval na strašidelné cestě v noci v lese a před tím ještě dávka čtených hororů.

Do spacích pytlů se dostaly po po půlnoci.

Tak příští rok..

za pořadatele knihovna, SDH a OV VrchovinyFotografie z akce Noc s Andersenem, která se konala od 31. 3. do 1. 4 2023, naleznete zde: https://eu.zonerama.com/Vrchoviny/Album/9613997


Za pořízení fotografií velmi děkujeme Pavlovi a Danielovi Wolfovi!

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Vrchovinská knihovna pořádá exkurzi do Škoda auto Kvasiny. Bližší informace získáte v místní knihovně, která má otevřeno každé úterý od 16 do 20 hodin.

V úterý, 25. 7. 2023 bude vrchovinská knihovna pro veřejnost uzavřena. Děkujeme za pochopení. Knihovna znovu otevře v úterý 1. 8. 2023 od 16 do 20 hodin.

V úterý 11. 7. 2023 budou ve vrchovinské knihovně k dostání různé školní učenice zcela zdarma. Pokud některé učebnice zbydou, akce se bude za týden opakovat.

Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page