top of page

Noc s Andersenem 2023

Noc s Andersenem 2023 se blíží!

I letos vrchovinská knihovna pořádá tuto velmi oblíbenou akci, v rámci které děti zažijí noc plnou her, zábavy a dobrodružství.


Pokud se chcete letošního ročníku Noci s Andersenem zúčastnit, zastavte se prosím v naší knihovně vyplnit přihlášku. Učinit tak můžete do 21. 3. 2023. Knihovna má otevřeno každé úterý od 16 do 20 hodin.


Noc s Andersenem bude začínat v pátek 31. března a končit v sobotu 1. dubna 2023.


Jako každý rok, i letos bychom rádi poprosili starší děti a studenty o pomoc s organizováním akce a dohledem na malé účastníky. Máte-li chuť nám pomoci, přijďte se prosím i vy přihlásit do vrchovinské knihovny. Děkujeme!


Na všechny se budeme moc těšit!
Pokud vás zajímá, jak Noc s Andersenem vypadala v minulých letech, zavítejte do naší fotogalerie.


Pokud se chcete o akci dozvědět více informací, navštivte oficiální stránky projektu.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Vrchovinská knihovna pořádá exkurzi do Škoda auto Kvasiny. Bližší informace získáte v místní knihovně, která má otevřeno každé úterý od 16 do 20 hodin.

V sobotu 19. 8. 2023 se na vrchovinském hřišti koná tradiční Vrchovinský Ďolíček. Občerstvení je zajištěno. Všichni jste srdečně zváni!

Všechny vrchoviňáky srdečně zveme na vrchovinskou sešlost, která se uskuteční 25. 8. 2023 od 15.00 hodin v Krmelci U Havlů (č.p. 108). Těšit se můžete na produkovanou hudbu, pivo, víno, limo nebo maso

Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page