top of page

Noc s Andersenem 2022

Aktualizováno: 12. 1. 2022

Letošní Noc s Andersenem se bude konat 1. 4. 2022 od 16.00 hodin.

Registrovat se mohou všechny děti starší pěti let, ať už z Vrchovin nebo přilehlého okolí, ve vrchovinské knihovně, která má otevřeno každé úterý od 16. do 20.00 hodin.

Na všechny se budeme moc těšit!

Dále jako každý rok prosíme straší děti a studenty, kteří by byli ochotni pomoci s organizací této akce aby se taktéž přišli nahlásit do vrchovinské knihovny.

Všem pomocníkům předem děkujeme!


Tato již tradiční celorepubliková akce je odpolední zábavou pro děti s množstvím doprovodných her a zábavy. Na konci dne děti přespí v knihovně a ráno si je opět vyzvednou rodiče.

Fotografie z minulých ročníků naleznete zde: https://www.zonerama.com/Vrchoviny/666268


Těšíme se na Vás!

Vaše knihovna

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Provoz knihovny zachován

I v průběhu rekonstrukce kruhového objezdu zůstává vrchovinská knihovna pro veřejnost otevřena jako obvykle, každé úterý od 16 do 20 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Výlet do Prahy na Svět knihy

24.5. jsme se po delší pauze vydali na výlet vlakem do hlavního města Prahy. Hlavní cílem byla výstava věnovaná knihám, literatuře a všem, kteří rádi čtou. Svět knihy na Výstavišti v Holešovicích. Náš

Vrchovinská knihovna na pohádkové cestě

V sobotu 25. 5. 2024 se ve Václavicích konala pohádková cesta. Za vrchovinskou knihovnu tam vyrazily na pomoc s organizací Ludmila Horáková, Nikola Martinková, Zuzana a Pavla Suchánková a Daniela Zaňk

Comments


Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page