top of page

Noc s Andersenem 2022

Aktualizováno: 12. 1. 2022

Letošní Noc s Andersenem se bude konat 1. 4. 2022 od 16.00 hodin.

Registrovat se mohou všechny děti starší pěti let, ať už z Vrchovin nebo přilehlého okolí, ve vrchovinské knihovně, která má otevřeno každé úterý od 16. do 20.00 hodin.

Na všechny se budeme moc těšit!

Dále jako každý rok prosíme straší děti a studenty, kteří by byli ochotni pomoci s organizací této akce aby se taktéž přišli nahlásit do vrchovinské knihovny.

Všem pomocníkům předem děkujeme!


Tato již tradiční celorepubliková akce je odpolední zábavou pro děti s množstvím doprovodných her a zábavy. Na konci dne děti přespí v knihovně a ráno si je opět vyzvednou rodiče.

Fotografie z minulých ročníků naleznete zde: https://www.zonerama.com/Vrchoviny/666268


Těšíme se na Vás!

Vaše knihovna

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Přihlášky na Svět knihy

Prosíme všechny, kdo se již přihlásili na výlet s vrchovinskou knihovnou na Svět knihy do Prahy aby si přišli v úterý 16. 4. nebo 23. 4. do místní knihovny vyzvednout přihlášku s pokyny. Děkujeme a

Změna telefonního čísla knihovny

Informujeme obyvatele Vrchovin, že došlo ke změně telefonního čísla místní knihovny. Nově se do knihovny dovoláte přes číslo +420 732 243 858.

Ukliďme Česko

O víkendu 6. a 7 .4. 2024 se koná tradiční akce Ukliďme Česko. Pytle pro sbírání odpadu jsou k vyzvednutí v knihovně, sesbíraný odpad následně umístěte ke kontejnerovým stanovištím. Děkujeme za zapoj

Comments


Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page