top of page

Rozvoz mléka v průběhu pandemie

Vážení zákazníci, v této nelehké době hledáme bezpečný způsob jak Vás i nadále zásobovat našimi výrobky. Naší prioritou je především bezpečnost nás i Vás. Té chceme dosáhnout naprostou bezkontaktností. Nákup objednáte emailem, výrobky obdržíte přímo ke vchodu a platbu provedete převodem na účet.

Během dnešního dne (23. 3. 2020) až do 22:00 hod. Přijímáme objednávky na emailu: mlekoazdodomu@seznam.cz

Společně s nákupem Vás poprosím ještě o jméno, adresu doručení a telefonní číslo. Rozvoz k Vám proběhne ve středu odpoledne. Čas ještě upřesním a ve chvíli doručení Vám pošlu SMS nebo zazvoním. V nákupu budete mít fakturu, kterou v bezpečí domova uhradíte převodem na účet. Hodnota nákupu je minimálně 200 Kč. Prozatím nevyrábíme šlehačku. Jinak vše stihneme do středy vyrobit. Děkuji Vám za snahu a doufám, že Vám alespoň trochu usnadníme zásobování.

Pěkný den, Strnad

(upraveno)

Rodinná farma Mejsnar: http://www.mlekoazdodomu.cz/

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jako každý rok SDH Vrchoviny nabízí stromy k očesání. Zájemci se mohou dostavit v pátek 22. 9. 2023 mezi 17 a 18.00 hodin do hasičské zbrojnice. Vzhledem k letošní malé úrodě jsou nabízeny pouze strom

Vrchovinská knihovna pořádá exkurzi do Škoda auto Kvasiny. Bližší informace získáte v místní knihovně, která má otevřeno každé úterý od 16 do 20 hodin.

Ztratil se domácí kocourek jménem Čenda. Kocour není zvyklý na venkovní prostředí a je plachý. Je velký a huňatý. Má černou barvu, jen bříško a tlapky má bílé. Na sobě má černý obojek proti klíšťatům.

Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page