top of page

Fotografie Evičky Suchánkové na křížku

Na křížku nad Vrchovinami se nedávno objevila zcela nová reliéfní fotografie Evičky Suchánkové. Křížek zde stojí na památku tragické události, kdy byla tato dívenka zavražděna. Nyní je křížek nově opraven a přibyla na něm již zmiňovaná fotografie. Za tuto kovovou reliéfní fotografii velmi vděčíme firmě Galvano Photo, která ji pro Vrchoviny vytvořila a polovičním podílem s Městem Nové Město nad Metují ji i zafinancovala.

Příběh Evičky si můžete připomenou zde: http://www.vrchoviny.cz/bylo-ji-teprve-trinact

Další fotografie křížku zde: https://www.zonerama.com/Vrchoviny/Album/5858280

Firmu Galvano Photo naleznete na adrese: 1. máje 182, Nové Město nad Metují ale je také na Facebooku, Instagramu, emailu: info@galvanophoto.cz​ nebo na telefonu: +420 603 959 560

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jako každý rok SDH Vrchoviny nabízí stromy k očesání. Zájemci se mohou dostavit v pátek 22. 9. 2023 mezi 17 a 18.00 hodin do hasičské zbrojnice. Vzhledem k letošní malé úrodě jsou nabízeny pouze strom

Vrchovinská knihovna pořádá exkurzi do Škoda auto Kvasiny. Bližší informace získáte v místní knihovně, která má otevřeno každé úterý od 16 do 20 hodin.

Ztratil se domácí kocourek jménem Čenda. Kocour není zvyklý na venkovní prostředí a je plachý. Je velký a huňatý. Má černou barvu, jen bříško a tlapky má bílé. Na sobě má černý obojek proti klíšťatům.

Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page