top of page

Vrchovinská knihovna opět otevřena!

Vrchovinská knihovna se opět otevře veřejnosti. Provoz knihovny ale bude značně omezen vzhledem k vládním opatřením. Aby se zamezilo příchodu většího počtu lidí, bude otevírací doba knihovny omezena nejen časem, ale i počátečním písmenem Vašeho příjmení. Jak to tedy bude fungovat? Knihovna bude otevřena následovně:

Úterý 9. 2. 2021 od 16 do 18 hodin pro příjmení začínající na písmeno od "A" do "J" Úterý 23. 2. 2021 od 16 do 18 hodin pro příjmení začínající na písmeno od "K" do "Ř" Úterý 2. 3. 2021 od 16 do 18 hodin pro příjmení začínající na písmeno od "S" do "Ž"


A pak znovu dokola:

Úterý 9. 3. 2021 od 16 do 18 hodin pro příjmení začínající na písmeno od "A" do "J" Úterý 16. 3. 2021 od 16 do 18 hodin pro příjmení začínající na písmeno od "K" do "Ř" Úterý 23. 3. 2021 od 16 do 18 hodin pro příjmení začínající na písmeno od "S" do "Ž"V den, kdy se počáteční písmeno Vašeho příjmení nachází ve výše uvedeném rozmezí abecedy, můžete přijít do vrchovinské knihovny. Půjčené knihy vrátíte do připravených boxů a po zazvonění na zvonek knihovny budete po jednom vpuštěni dovnitř, kde si objednáte knihy nové. Knihovnice Vám pak oznámí, v který den si budete moci pro své objednané knihy přijít před dveře knihovny, kde na Vás již budou čekat v tašce, která bude označená Vaším jménem. Z důvodu nařízení vlády totiž není možno vracet nebo si půjčovat knihy přímo od knihovnice.


Prosíme každého, kdo v posledních třech letech využil služeb vrchovinské knihovny, aby se v co nejbližší možné době dostavil zaplatit knihovní poplatek. Taktéž prosíme všechny zájemce o Novoměstský zpravodaj, aby přišli v nejbližší možné době zaplatit předplatné.


Všem Vám děkujeme za pochopení!

Vaše vrchovinská knihovna

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Provoz knihovny zachován

I v průběhu rekonstrukce kruhového objezdu zůstává vrchovinská knihovna pro veřejnost otevřena jako obvykle, každé úterý od 16 do 20 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Výlet do Prahy na Svět knihy

24.5. jsme se po delší pauze vydali na výlet vlakem do hlavního města Prahy. Hlavní cílem byla výstava věnovaná knihám, literatuře a všem, kteří rádi čtou. Svět knihy na Výstavišti v Holešovicích. Náš

Vrchovinská knihovna na pohádkové cestě

V sobotu 25. 5. 2024 se ve Václavicích konala pohádková cesta. Za vrchovinskou knihovnu tam vyrazily na pomoc s organizací Ludmila Horáková, Nikola Martinková, Zuzana a Pavla Suchánková a Daniela Zaňk

Kommentare


Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page