top of page

Velikonoce v Nováči

Aktualizováno: 22. 3. 2021

Městský klub Nové Město nad Metují pořádá akci s názvem "Velikonoce v Nováči", v rámci které vyzývá firmy, spolky, organizace, kluby aby vyzdobily město:

-výzva pro spolky, kluby, organizace a třeba i firmy - vyzdobme si velikonočně svoje město, pojďme ven!


- vytvořte si před svým sídlem, spolkem, sportovištěm, klubem, firmou improvizovaný velikonoční stromek. Poradíme Vám jak, stačí např. do velkého květináče pár větví (vrba, bříza, zlatý déšť), domluveno i s technickými službami (hromada větví u kasáren) - vyzvěte svou komunitu, rodiny s dětmi, členy spolku, zaměstnance k ozdobení stromku (vajíčka, kraslice, pentličky ...) - foťte, propagujete, sdílejte, lajkujte, dejte nám vědět - příprava dle možností. začínáme zdobit 29. 3.

#velikonocevnovaciNejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Vrchovinská knihovna pořádá exkurzi do Škoda auto Kvasiny. Bližší informace získáte v místní knihovně, která má otevřeno každé úterý od 16 do 20 hodin.

V sobotu 19. 8. 2023 se na vrchovinském hřišti koná tradiční Vrchovinský Ďolíček. Občerstvení je zajištěno. Všichni jste srdečně zváni!

Všechny vrchoviňáky srdečně zveme na vrchovinskou sešlost, která se uskuteční 25. 8. 2023 od 15.00 hodin v Krmelci U Havlů (č.p. 108). Těšit se můžete na produkovanou hudbu, pivo, víno, limo nebo maso

Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page