top of page

Ukliďme Česko - Ukliďme Vrchoviny

Dovolujeme si Vás vyzvat k zapojení se do akce a pomoci poklidit naše krásné město, naši přírodu. Zapojení není povinné, ale je očekáváno. Úklid proběhne první dubnový víkend. Pytle a rukavice ke sběru odpadu budou vydávány v knihovně ve Vrchovinách. Čas úklidu není nijak striktně nastaven, takže i spáči mají šanci se zapojit. Kdy přesně o víkendu 1.-2.4.2023 posbíráte pár odpadků je čistě na Vás. Jen prosíme o dodržení termínu pro shromáždění pytlů s odpadem.


KDY: sobota a neděle 1. – 2.4.2023 KDE: Území městské části Vrchoviny – jakékoliv místo, o kterém si myslíte, že vyžaduje pozornost a úklid REGISTRACE: Prosíme o nahlášení Vašeho zapojení do projektu a nahlášení místa přibližného úklidu v knihovně nebo prostřednictvím SMS na čísle 606 586 415 (L. Horáková), abychom měli přehled, kolik pytlů přibližně pro úklid zajistit od organizátora. VYZVEDNUTÍ PYTLŮ: Knihovna Vrchoviny ve dnech 21.3. a 28.3.2023 nebo Vrchoviny 129 po předchozí domluvě (tel. 605 201 075)


3 místa pro shromáždění odpadu:

  • u kontejneru na tříděný odpad (u Adámků) - spodní část Vrchovin

  • u hasičské zbrojnice - střední část Vrchovin

  • na zelené ploše vedle staré školy (č.p. 101) - vrchní část Vrchovin

Pytle musí být na shromaždišti nejpozději v neděli 2.4. do 18:00! Svoz nasbíraného odpadu proběhne v následujících pracovních dnech. Prosíme, abyste sesbíraný odpad v pytlech donesli na určené místo, kde ho budou moci Technické služby města bezproblémově odvést.


Případné fotografie zasílejte na email prouza.vrchoviny@gmail.com

Předem děkujeme za zapojení a Vaši pomoc. OV Vrchoviny, Knihovna Vrchoviny a SDH Vrchoviny

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Vrchovinská knihovna pořádá exkurzi do Škoda auto Kvasiny. Bližší informace získáte v místní knihovně, která má otevřeno každé úterý od 16 do 20 hodin.

V sobotu 19. 8. 2023 se na vrchovinském hřišti koná tradiční Vrchovinský Ďolíček. Občerstvení je zajištěno. Všichni jste srdečně zváni!

Všechny vrchoviňáky srdečně zveme na vrchovinskou sešlost, která se uskuteční 25. 8. 2023 od 15.00 hodin v Krmelci U Havlů (č.p. 108). Těšit se můžete na produkovanou hudbu, pivo, víno, limo nebo maso

Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page