top of page

Třešně v aleji dostaly cedulky se jmény

Třešně v aleji nad Vrchovinami dostaly cedulky se jmény.

Na tomto webu jsme pro Vás připravili novou stránku, kde se dozvíte nejen více informací o tom jak alej vznikla, ale můžete se i podívat, jak se jednotlivé třešně jmenují a co bylo inspirací pro jejich název.


http://www.vrchoviny.cz/tresnova-alej


Pokud budete chtít na stránku cokoli doplnit nebo něco upravit, budeme velmi rádi, pokud nás kontaktujete abychom mohli společně vše doladit. Učinit tak můžete osobně ve vrchovinské knihovně, která je pro Vás otevřena každé úterý od 16 do 20 hodin nebo na emailu prouza.vrchoviny@gmail.com

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jako každý rok SDH Vrchoviny nabízí stromy k očesání. Zájemci se mohou dostavit v pátek 22. 9. 2023 mezi 17 a 18.00 hodin do hasičské zbrojnice. Vzhledem k letošní malé úrodě jsou nabízeny pouze strom

Vrchovinská knihovna pořádá exkurzi do Škoda auto Kvasiny. Bližší informace získáte v místní knihovně, která má otevřeno každé úterý od 16 do 20 hodin.

Ztratil se domácí kocourek jménem Čenda. Kocour není zvyklý na venkovní prostředí a je plachý. Je velký a huňatý. Má černou barvu, jen bříško a tlapky má bílé. Na sobě má černý obojek proti klíšťatům.

Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page