top of page

Dopisy z Austrálie pro děti z Noci s Andersenem!

Milé děti,

určitě si pamatujete, jak jsme po Vás před rokem chtěli, v rámci přespávací akce ve vrchovinské knihovně s názvem Noc s Andersenem, abyste nakreslily nějaký obrázek se vzkazem pro děti, které žijí v Austrálii a účastní se podobné akce jako Vy. No, a právě před několika dny nám od nich do knihovny dorazila odpověď!

Všechny dopisy, které jsme obdrželi si můžete prohlédnout na této stránce z pohodlí domova a až nastane ta správná chvíle, předáme Vám je osobně. Než se ale dostaneme k samotným dopisům, můžete se podívat, jaký nabitý program australské děti na letošní Noci s Andersenem měly. U nás se v tomto roce Noc s Andersenem ještě nekonala, ale nezoufejte. Cosi už se chystá.
Společně s dopisy a programem nám přišel i tento milý vzkaz, který rozhodně stojí za přečtení! Jen si přečtěte, jak si to tam všichni hezky užili!A nakonec se dostáváme k samotným dopisům! Začneme těmi, které měly popsané obě strany.

Ještě jedna malá poznámka... Fotografie se Vám lépe zobrazí na počítači, než na mobilním telefonu.A teď na řadu přicházejí ty jednostranné pohledy. Podívejte se, jaké hezké obrázky Vám nakreslily!

Doufáme, že jste si prohlížení vzkazů a obrázků užily!

A to od nás bude protentokrát skoro vše...

Pokud máte ještě trochu času, můžete se podívat, co jsme o naší Noci s Andersenem, kterou jsme před rokem plánovali, psali.

Zde, jak jsme vše plánovali:

https://bit.ly/3w7gQAj Zde, jak jsme po Vás chtěli nakreslit obrázky:

A zde, jak to nakonec dopadlo:


A nebo se můžete podívat na fotografie z této akce z minulých let! Najdete je v naší fotogalerii: https://www.zonerama.com/Vrchoviny/666268


Teď už je to tedy opravdu vše. Loučíme se s Vámi a budeme se na Vás těšit ve Vaší vrchovinské knihovně!

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Přihlášky na Svět knihy

Prosíme všechny, kdo se již přihlásili na výlet s vrchovinskou knihovnou na Svět knihy do Prahy aby si přišli v úterý 16. 4. nebo 23. 4. do místní knihovny vyzvednout přihlášku s pokyny. Děkujeme a

Změna telefonního čísla knihovny

Informujeme obyvatele Vrchovin, že došlo ke změně telefonního čísla místní knihovny. Nově se do knihovny dovoláte přes číslo +420 732 243 858.

Comments


Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page