top of page

Letní fotosoutěže

Městská část Vrchoviny vyhlašuje prázdninové fotosoutěže! První soutěž: Zašlete nám fotografii z Vašeho prázdninového cestování, nebo z oblíbeného místa, kde rádi trávíte dovolenou či prázdniny. Druhá soutěž: Vyfoťte se ve Vrchovinské ulici v Praze a zašlete nám tuto fotografii.

Fotografie můžete zasílat do půlnoci 31. 8. 2019 na email prouza.vrchoviny@gmail.com, v případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat. Zúčastnit se můžete obou soutěží najednou, po ukončení soutěže budou vybrány a oceněny nejhezčí a nejnápaditější fotografie.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Vrchovinská knihovna pořádá exkurzi do Škoda auto Kvasiny. Bližší informace získáte v místní knihovně, která má otevřeno každé úterý od 16 do 20 hodin.

V sobotu 19. 8. 2023 se na vrchovinském hřišti koná tradiční Vrchovinský Ďolíček. Občerstvení je zajištěno. Všichni jste srdečně zváni!

Všechny vrchoviňáky srdečně zveme na vrchovinskou sešlost, která se uskuteční 25. 8. 2023 od 15.00 hodin v Krmelci U Havlů (č.p. 108). Těšit se můžete na produkovanou hudbu, pivo, víno, limo nebo maso

Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page