top of page

Ukliďme Česko - Ukliďme Vrchoviny

Dovolujeme si Vás vyzvat k zapojení se do akce a pomoci poklidit naše krásné město, naši přírodu. Zapojení není povinné, ale je očekáváno. Úklid proběhne první dubnový víkend. Pytle a rukavice ke sběru odpadu budou vydávány v knihovně ve Vrchovinách. Čas úklidu není nijak striktně nastaven, takže i spáči mají šanci se zapojit. Kdy přesně o víkendu 1.-2.4.2023 posbíráte pár odpadků je čistě na Vás. Jen prosíme o dodržení termínu pro shromáždění pytlů s odpadem.


KDY: sobota a neděle 1. – 2.4.2023 KDE: Území městské části Vrchoviny – jakékoliv místo, o kterém si myslíte, že vyžaduje pozornost a úklid REGISTRACE: Prosíme o nahlášení Vašeho zapojení do projektu a nahlášení místa přibližného úklidu v knihovně nebo prostřednictvím SMS na čísle 606 586 415 (L. Horáková), abychom měli přehled, kolik pytlů přibližně pro úklid zajistit od organizátora. VYZVEDNUTÍ PYTLŮ: Knihovna Vrchoviny ve dnech 21.3. a 28.3.2023 nebo Vrchoviny 129 po předchozí domluvě (tel. 605 201 075)


3 místa pro shromáždění odpadu:

  • u kontejneru na tříděný odpad (u Adámků) - spodní část Vrchovin

  • u hasičské zbrojnice - střední část Vrchovin

  • na zelené ploše vedle staré školy (č.p. 101) - vrchní část Vrchovin

Pytle musí být na shromaždišti nejpozději v neděli 2.4. do 18:00! Svoz nasbíraného odpadu proběhne v následujících pracovních dnech. Prosíme, abyste sesbíraný odpad v pytlech donesli na určené místo, kde ho budou moci Technické služby města bezproblémově odvést.


Případné fotografie zasílejte na email prouza.vrchoviny@gmail.com

Předem děkujeme za zapojení a Vaši pomoc. OV Vrchoviny, Knihovna Vrchoviny a SDH Vrchoviny

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Noc s Andersenem 2023 se blíží! I letos vrchovinská knihovna pořádá tuto velmi oblíbenou akci, v rámci které děti zažijí noc plnou her, zábavy a dobrodružství. Pokud se chcete letošního ročníku Noci s

Mateřská škola Vrchoviny zve všechny rodiče z Vrchovin i okolí na přednášku Ivy Řehůřkové na téma "Jaký temperament má vaše dítě, jaký máte vy a o s tím". Přednáška se uskuteční 20.4. 2023 od 16.00 ho

Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page